Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Vánoční hymna Evropy 2
Napsal(a): Lenka
Kdy: 16.12.2011 2:50
Kategorie: Evropa 2
Evropa 2 icon
Moc se to sice netýká Ranní show, ale ta písnička je fakt dobrá, tak jí sem musím dát.  A když už nic, tak je tam Patrik, škoda že ne i Lucie, to že tam nedali Leoše chápu...Komentáře: 3


Přechod z html na php
Napsal(a): Lenka
Kdy: 10.12.2011 2:16
Kategorie: Web
Web icon
Tak a je to tady, web prošel první změnou. Na první pohled asi není moc vidět, ale je hodně zásadní, hlavně pro mě. Dřív byl web psán v html a teď už je v php. Vlastně jsem už v životě udělala hodně webů, ale php jsem nikdy nechápala a až teď jsem zjistila, že na tom vlastně vůbec nic není. Teda pokud se v tom nechci hrabat nějak hloubějc, a to prozatím nemám v plánu, až postupně se tady určitě objeví nějaké vychytávky... No a co to znamená pro vás? Vlastně celkem nic, akorát tu zmizel jeden posuvník, takže by se stránky měly lépe prohlížet. No a když už jsem byla v tom, tak jsem opravila pár odkazů, které směřovali na Evropu 2. Je to už celkem dlouho co změnili strukturu stránek a já si až teď všimla že mi ty odkazy tady nefungujou. No ale co šlo jsem opravila, něco zřejmě z Evropy vymazali, takže ty odkazy jsou dál nefunkční, dokud nezjistím že to opravdu smazali. Mimochodem, když jsem u toho, předchozí struktura stránek se mi zdála mnohem přehlednější. Teď vždycky když něco hledám, tak musím projít milión stránek, než to opravdu najdu. A zapamatovat si to nemůžu, protože je to nelogicky úplně jinde než předtím. Nj, co se dá dělat. No a nakonec jsem ještě přidala VIP chaty z posledního roku, takže je teď najdete všechny hezky pohromadě zde.

Komentáře: 1


Návštěvnost webu
Napsal(a): Lenka
Kdy: 29.11.2011 19:07
Kategorie: Web
Web icon
Nevím jak je to možný, ale v posledních dvou týdnech je tady 90 lidí za týden, přitom dříve se to pohybovalo kolem 40-60. Samozřejmě z toho mám radost.  Tak jsem se rozhodla stránky trochu vylepšit, protože většina z vás sem chodí jenom stahovat. Vím že stránky jsou buď nefunkční nebo zastaralé a právě to chci změnit.  No a co vás čeká? Můžete se těšit na vylepšení sekce Ranní show live, když oficiální stránky RSL teď nefungujou, i když věřím že je brzy zprovozní. Dále třeba zábavné sekce proti nudě, aby opravdu sloužila proti nudě a ne k vzteku, že tam nic nefunguje. Samozřejmě vylepším i ty tři hlavní sekce Leoše, Patrika a Lucie. A pokusím se něco udělat i s fotogalerií a fórem, i když fórum bude nejspíš zrušeno. Nesmím zapomenout na Download, ten vás asi zajímá nejvíc, proto jsem si ho nechala nakonec, ale v rekonstrukci půjde na řadu mezi prvními. Kvůli počítadlu stažení se dost pomalu načítá a vzhledem k tomu že tam plánuju ještě jednu vychytávku, tak by to bylo nejspíš ještě pomalejší. Proto bude rozdělen po rocích, ale i po jednotlivých měsících. Snad bude stahování rychlejší a pohodlnější.
Chtěla jsem s vylepšováním začít od nového roku, ale vzhledem k tomu, že v lednu a únoru budu mít zkouškové období, tak to asi moc nepřipadá v úvahu. Proto pomalu začnu už teď a uvidíme jak to půjde.
No a abych nezapomněla, pokud se chcete nějak podílet na tvorbě těchto stránek, dělat zástupce při nahrávání, máte nějaké nápady, připomínky nebo cokoliv co by přispělo ke změně k lepšímu, tak mi napište. I ona zmiňovaná vychytávka v Downloadu přišla od jednoho z vás a za to jsem moc ráda.

Komentáře: 1


Lucie na chatu
Napsal(a): Lenka
Kdy: 22.11.2011 0:14
Kategorie: Lucie
Lucie icon
Tak už přišla řada i na Lucii a tuto středu bude na VIP chatu Evropy 2. Dotazy můžete už teď psát tady. Chat bude v trochu neobvyklý čas na moderátory RS a to od 16:00 do 17:00.

Komentáře: 2


Nový vzhled
Napsal(a): Lenka
Kdy: 19.11.2011 23:35
Kategorie: Web
Web icon
Tak jsem konečně dodělala nový vzhled.  Není tak skvělý jako ten předchozí, ale co se dá dělat, zůstat tady nemohl  Navíc jsem chtěla něco jinýho než černou nebo tmavě modrou, to už tady bylo mockrát. Vycházela jsem z loga Evropy 2, tak snad si na něj zvyknete. 

Komentáře: 1


4. narozeniny
Napsal(a): Lenka
Kdy: 19.11.2011 5:29
Kategorie: Web
Web icon
Web včera oslavil už čtvrté narozeniny!  Každý rok na jeho narozeniny měním vzhled a tento rok nebude výjimkou. Jak už jsem ale psala v Cboxu, rozbil se mi počítač a to je důvod zdržení všeho.  Naštěstí už je více méně spravený, tak doufám že zítra přibydou všechny RS v downloadu a snad stihnu i ten design. 

Komentáře: 0


Soutěž
Napsal(a): Lenka
Kdy: 8.11.2011 22:37
Kategorie: Ostatní
Ostatní icon
Vím že to sem tak úplně nepatří, spíš vlastně vůbec, ale chtěla bych vás o něco poprosit.  Účastním se jedné soutěže, kde probíhá internetové hlasování a tak bych vás chtěla poprosit o hlasy. Hlasovat můžete zde každých 24 hodin. Za všechny hlasy vám moc děkuji.

Komentáře: 2


VIP chat s Leošem
Napsal(a): Lenka
Kdy: 2.11.2011 5:31
Kategorie: Leoš
Leoš icon
Další na řadě z naší trojky ve VIP chatu Evropy 2 je Leoš.  Na chatu bude 9.11. od 9 do 10 hodin. Dotazy pro Leoše můžete psát sem, ale pozor, až od čtvrtka, přetím jsou ještě jiní moderátoři. Můžeme ho třeba zahltit dotazy o zrušení RSL.

Komentáře: 0


Důvod zrušení RSL
Napsal(a): Lenka
Kdy: 25.10.2011 0:07
Kategorie: RS live!
RS live! icon
Tak jak jsem říkala, psala jsem mail na Evropu. Odpověděli mi sice během deseti minut, ale nebyla to moc potěšující odpověď, no tady máte celej ten mail:

Dobrý den,
show jsme museli z organizačních a technických důvodů zrušit
O dalším průběhu Vás budeme informovat

Hezký den
Jirka Tayerle
internet support
Rádio Evropa 2

Takže vlastně nic konkrétního zase nevím... A o tom že mě budou informovat taky dost pochybuju. Tak nám zbývá jen čekat až se technický problémy vyřeší a oni se rozhodnou to zorganizovat znovu...

Komentáře: 2


Ranní show live ZRUŠENO
Napsal(a): Lenka
Kdy: 24.10.2011 17:27
Kategorie: RS live!
RS live! icon
Když jsem psala předchozí novinku, tak jsem znova trochu pátrala a nakonec jsem vypátrala... RSL je opravdu zrušená, dokonce se nekonala ani ta ve Zlíně, nad tím jsem taky přemýšlela, protože to mělo být před týdnem a vůbec o tom nemluvili. Každopádně ta v Brně mě štve úplně maximálně. Jak jsem psala před chvílí, měla jsem tolik možností, ale spoléhala jsem na Brno, kde je to pro mě nejvýhodnější, protože bych nemusela tři hodiny mrznout někde na zastávce a čekat na autobus domů, kam bych se zase dostala až někdy k ránu. A oni to z ničeho nic zruší? Bez jakýhokoliv vysvětlení? Zkusím napsat ten mail a zjistit proč to udělali a jestli se to alespoň bude nahrazovat příští rok...

Komentáře: 2


<< Zpět 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dál >>

Powered by CuteNews