Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

VIP chat
Napsal(a): Lenka
Kdy: 19.10.2005 6:19
Kategorie: Patrik
Patrik icon
Probíhá další kolo chatů a právě dnes je na řadě Patrik, tak se určitě na něco zeptejte, Paťák je známej tím, že odpovídá na všechno. 

Komentáře: 2


Megaupload
Napsal(a): Lenka
Kdy: 10.10.2011 1:22
Kategorie: Download
Download icon
V poslední době mi moc nefungoval Megaupload. Nevím jestli to byla chyba jenom u mě nebo u nich, každopádně už to jde, tak se pokusím co nejdřív přidat RS z minulého týdne.

Komentáře: 1


Přesun webu na novou doménu
Napsal(a): Lenka
Kdy: 10.9.2011 14:04
Kategorie: Web
Web icon
Nezdá se že by to byla tak výrazná změna, ale je a velká. Pro vás jedna z viditelných je asi ta obrovská reklama. S tím bohužel nemůžu nic dělat, i když se mi taky nelíbí. A ta druhá je adresa webu. Doufám že mnohem lépe zapamatovatelná než ta předchozí, u ní jsem se setkala s tím že se mě lidi ptali pořád dokola, jak že je ta adresa. Takže jsem to prostě zkrátila na www.rannishow.net. Teď jediné co si musíte zapamatovat je, že na konci není cz, ale net. Samozřejmě předchozí adresa bude stále funkční, takže pokud je to pro vás snažší, nebo to máte už v záložkách, tak nevadí, nemusíte to měnit. Vždycky vás to stejně přesměruje sem. No a další, teď už z "neviditelných" změn je ta, že ic.cz hrozně padá, takže zde bude funkčnost mnohem lepší. To je možná jediný důvod proč si tu adresu přepsat v záložkách, protože pokud nepůjde ic, tak vás to zřejmě nepřesměruje.

Komentáře: 0


Konec prázdnin
Napsal(a): Lenka
Kdy: 4.9.2011 13:39
Kategorie: Download
Download icon
Prázdniny skončili a Ranní show je zase v původní sestavě a v plném proudu. Budu se snažit to opět přidávat každý den, ale pro mě prázdniny ještě tak úplně neskončili, tak nemějte strach, kdybych se někdy opozdila, vždycky nejpozději o víkendu to zde určitě bude.

Komentáře: 1


Prázdninové RS
Napsal(a): Lenka
Kdy: 16.8.2011 12:44
Kategorie: Download
Download icon
Jistě jste si všimli, že celé prázdniny nepřidávám do Downloadu nové RS. Ne že bych je neměla, ale kluci tam nejsou, takže nahrávám jenom kvůli Lucii. Určitě je sem přidám, ale bude to spíš pro fanoušky Lucie než Ranní show jako takové. Celej červenec jsem neměla vůbec čas, takže je začnu přidávat až teď, ale pokud byste měli nějakou RS vyhlídnutou a chtěli ji přidat dříve, stačí napsat.  Samozřejmě až přijdou kluci, tak ty RS budu přidávat přednostně a tyhle prázdninové jen ve volném čase...

Komentáře: 1


Doplnění Downloadu
Napsal(a): Lenka
Kdy: 20.7.2011 0:28
Kategorie: Download
Download icon
Tak jsem právě doplnila Download a přidala jsem tam všechny RS do konce června, tedy všechny, kdy byla Ranní show ve starém známém složení.  První týden v červenci RS nebyla vůbec a teď vysílají Lucie, Iva a Pavel, takže to už zase nahrávám, vzhledem k tomu, že je tam alespoň jedna třetina pravé RS.  Ale s přidáváním do Downloadu to teď bude podobné jako s tím koncem června, jsou prázdniny, tak nemám moc času, takže prosím o trpělivost. Pokud budete chtít přidat něco přednostně, tak stačí napsat, jinak to budu přidávat postupně podle mých časových možností...

Komentáře: 9


RS v Downloadu
Napsal(a): Lenka
Kdy: 6.6.2011 9:52
Kategorie: Web
Web icon
Zase je zkouškový, takže se omlouvám, že nepřidávám RS do Downloadu...  Všechno přidám, až mi skončí, což bude tak 17.6., možná dřív, ale pak budu mít docela fofr, protože odjíždím do Chorvatska, tak nevím jestli to stihnu ještě předtím.

Komentáře: 2


RS čtvrtek / pátek
Napsal(a): Lenka
Kdy: 16.5.2011 20:50
Kategorie: Ostatní
Ostatní icon
Ve středu odjíždím do Paříže, takže sháním někoho kdo by mohl nahrát čtvrteční a páteční Ranní show. Bohužel není žádnej způsob jak bych to mohla nahrát sama. Takže bych vás chtěla poprosit, pokud někdo máte čas (je jedno jestli by to bylo náhráno ráno nebo večer), tak mi napište buď sem do komentářů nebo na mail. Systém nahrávání samozřejmě vysvětlím...

Komentáře: 2


Doplnění Downloadu
Napsal(a): Lenka
Kdy: 3.4.2011 15:09
Kategorie: Download
Download icon
Tak Download kompletně doplněn, snad už to teď budu stíhat přidávat ještě ten den. 

Komentáře: 1


Ranní show LIVE 2011
Napsal(a): Lenka
Kdy: 28.3.2011 12:42
Kategorie: RS live!
RS live! icon
Konečně se na Evropě rozhoupali a dali na web Ranní show LIVE nové termíny pro tento rok. Bohužel ale začínají až za hodně dlouho, v červnu a přes prázdniny je zase klasická pauza, takže termínů není tolik jako loni.
  • 10.6 Liberec
  • 24.6 Plzeň
  • 2.9 České Budějovice
  • 30.9 Pardubice
  • 14.10 Zlín
  • 18.11 Brno
Do pravého menu jsem už přidala odpočítávání, ale sami vidíte, že je to ještě za víc jak 70 dní.
Já osobně bych mohla jít do čtyř měst, ale vzhledem k tomu že je to pořád dokola, tak si dám asi jen dvě a to ještě nevím jestli mi Liberec vyjde, protože to bude zrovna zkouškové období. No a co vy? Kam letos vyrazíte, jestli teda vůbec...

Komentáře: 3


<< Zpět 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dál >>

Powered by CuteNews