Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Facebook
Napsal(a): Lenka
Kdy: 8.1.2011 11:28
Kategorie: Leoš a Patrik
Leoš a Patrik icon
Facebook hejbe světem a proto jsem tam založila jednu skupinu. Stačí párkrát kliknout, abyste vyjádřili svůj názor.Komentáře: 2


Statistika...
Napsal(a): Lenka
Kdy: 8.1.2011 0:37
Kategorie: Web
Web icon
Koukám že web zažívá svůj životní převrat. A to stačil jen jeden odkaz na Facebooku. Copak lidi zajímá víc skandál než zábava? To už se neumíte bavit a jste jen zahořklý osoby, který uměj jen kritizovat něčí chyby... Samozřejmě tohle neplatí pro všechny co sem dnes přišli, ale přiznejte si to, pro většinu z vás jo. No ale to ukáže až čas, kolik z vás přišlo, jen kvůli momentální senzaci a kolik jich přišlo kvůli podstatě těhle stránek. Musím přiznat, že pro mě byla tohle skvělá reklama, ale byla bych radši, kdyby byla založená na něčem fenomenálním, ne na průšvihu, kterýho se Leoš dopustil...

No ale trochu statistiky... Normálně sem chodí týdně tak 20 - 40 lidí, záleží na kvalitě RS. Každopádně dneska vás sem přišlo přes 1500. Vzhledem k tomu, že web měl do této doby celkovou návštěvnost (za víc jak tři roky své existence) něco přes 5000, tak by se dalo říct, že jsem dosáhla roční návštěvnosti během tří hodin.Komentáře: 4


Nahrávka dnešní RS
Napsal(a): Lenka
Kdy: 7.1.2011 21:43
Kategorie: Download
Download icon
Je vás tu hodně jen kvůli tomu, takže nečekám že se tu hned zorientujete... Nahrávka je v sekci Download - Aktuální dny - 2011. No ale pro rychlé stáhnutí je odkaz přímo zde.

Komentáře: 8


Opilý Leoš?
Napsal(a): Lenka
Kdy: 7.1.2011 20:38
Kategorie: Leoš
Leoš icon
No... Nevím jestli byl Leoš opravdu opilý, každopádně se nechoval moc dobře... I přesto co udělal, tak si nemyslím že by měl odejít, jak mnozí lidé tvrdí. Byla to chyba, ale jedině s ním je Ranní show taková jaká je. Stejně jako do ní patří Patrik i Lucie. A myslím že jedna chyba během třinácti let, tedy pro mě během osmi, pokud mám mluvit za sebe, se dá prominout. I když záleží samozřejmě na Patrikovi. Takže doufám že se to vše urovná, prožila jsem s nimi nezapomenutelný chvíle a myslím že většina z vás taky...
No a co si o tom myslíte vy? Měl by Leoš odejít? Měla by RS zaniknout nebo pokračovat? Odpustili byste to Leošovi?

Komentáře: 2


Doplnění Downloadu
Napsal(a): Lenka
Kdy: 24.12.2010 14:20
Kategorie: Download
Download icon
Tak a Vánoční Ranní show máme za sebou...  Osobně si myslím že letos to bylo trochu slabší, ale slyšela jsem zatím tak zhruba půlku, ráno jsem nějak nedokázala mít otevřené oči.  Každopádně už to nahrávám na megáč a za chvíli už tady bude odkaz ke stažení.  Předchozí RS jsem nahrála už taky, teda většinu, takže sem pak dám všechno najednou.

Komentáře: 4


Vánoční Ranní show
Napsal(a): Lenka
Kdy: 8.12.2010 16:22
Kategorie: Ostatní
Ostatní icon
A ještě jednu novinku si dneska napíšu.  Do konce roku už nebude žádná Ranní show live, tak jsem to v pravém menu trochu upravila a je tam teď odpočítávání do vánoční Ranní show, která vždycky stojí za to.  Určitě se už taky nemůžete dočkat jako já.

Komentáře: 3


Zablokování?
Napsal(a): Lenka
Kdy: 8.12.2010 15:30
Kategorie: Web
Web icon
Teda nevím jak vám, ale mě už se ve Firefoxu nezobrazuje ta varovná stránka.  Dokonce se mi už i podařilo ověřit stránky u Google, i když tam mi pořád tvrdí že by se ta stránka měla zobrazovat. No ale pošlu jim žádost o posouzení (momentálně je prý systém zaneprázdněn), tak snad to brzo vyřídí a stránky by už měly být v pohodě.  Dneska mi nějak moc "lidí" dělá radost, to se mi už dlouho nestalo...

EDIT: Tak změna... Varovná stránka se stále zobrazuje, ale "jen" na podstránkách... Každopádně když už se mi to podařilo ověřit, tak to brzo budu moct vyřešit. Tak do dvou týdnů, maximálně do třech už by to mělo být v pořádku.

Komentáře: 2


Download
Napsal(a): Lenka
Kdy: 23.11.2010 15:49
Kategorie: Download
Download icon
Tak jsem přidala všechny RS až do dneška. Teda skoro všechny.  Co se týče 1.11., tak to se mi hrozně sekalo, takže to musím trochu sestříhat a vynechat ty prázdný místa, no a 18.11. jsem nahrávala doma a teď jsem v Brně, takže to bude o víkendu, teda předpokládám že se to nahrálo... A ještě jsem označila nahrávky nahrané na nižší kvalitu, bohužel myslím že to teď bude častější, protože ten internet tady je fakt hroznej, tak je lepší to nahrát horší kvalitou než aby se to sekalo.

Jinak k blokaci nic novýho...  Psala jsem jim, ale prý to trvá několik týdnů. No ale kdyby náhodou stránky nešly už v žádném prohlížeči, tak běžte na moje osobní stránky (marlonka.ic.cz), tam o tom určitě něco budu psát.

Komentáře: 1


Snížek
Napsal(a): Lenka
Kdy: 17.11.2010 15:52
Kategorie: Web
Web icon
Jo a málem bych zapomněla na snížek!  Venku to nevypadá, i když Martin už měl dávno přijet, tak sněží alespoň tady na webu.

Komentáře: 1


3. narozeniny
Napsal(a): Lenka
Kdy: 17.11.2010 15:37
Kategorie: Web
Web icon
Tak a je to tady!  Web dnes slaví své už třetí narozeniny.  Slibovala jsem hodně změn a největší změnou je samozřejmě vzhled, za který moc děkuju Pandoře.  Myslím že je to nejlepší vzhled, který tady kdy byl. Ostatně na předchozí vzhledy se můžete podívat do nové rubriky Info o webu. Další novou rubrikou jsou Přátelé, takže pokud chcete spřátelit, napište do Cboxu. No a nakonec jsem vytvořila celou novou sekci pro Lucii.  Lucie je už dlouhou dobu nedílnou součástí Ranní show, tak tu přece nesmí chybět.  Bohužel tam zatím ještě není moc informací, ty budu muset teprve sehnat... A vlastně ještě taková drobnost, změnila jsem ikonku.
No a ještě jednou se vrátím ke vzhledu. Ten je bohužel plně funkční pouze ve Firefoxu, ale kvůli blokaci od Google to nemůžete vidět. No snad to brzo odblokujou a web ukáže svou pravou tvář.

Komentáře: 1


<< Zpět 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dál >>

Powered by CuteNews