Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Blokace od Google
Napsal(a): Lenka
Kdy: 14.11.2010 17:42
Kategorie: Web
Web icon
No co k tomu víc dodat?  Kdo používá Firefox nebo Google Chrome, tak si jistě už všimnul, že mi Google zablokovalo stránky, s tím že jsou nebezpečné. Můžu vás ujistit že fakt nejsou. Teda abych nekecala, našla jsem tři viry, ale na stránkách, kam se běžní uživatelé nedostanou (vlastně ani já). Stránky jsem samozřejmě už odstranila, takže se to nebude šířit nikam dál. No ale co teď s tím? Abych stránky mohla odblokovat, tak je musím mít u Google zaregistrované. To samozřejmě nemám, tohle se mi stalo poprvé. Taky jsem tam hned všechny svoje stránky zaregistrovala, ale tyhle bohužel nejdou. Google si to tak chytře zablokovalo, že je teď nedokážou ověřit.  Takže absolutně nevím jak to řešit. Myslela jsem si, že sami brzo přijdou na to, že na stránkách už nic nebezpečného není a odblokujou to, ale po tom co jsem odstranila viry to zkontrolovali jen jednou, jejich výsledek byl, že tady už nic není, ale že by to odblokovali to ne... Je to už týden a od tý doby tady už nebyli.  Nezbývá mi nic jinýho než vás poprosit, abyste na stránky dál chodili, ale přes jiný prohlížeč. Mám otestovanou Operu a Internet Explorer. Jinak předpokládám, že když píšou "za posledních 90 dní", tak že to do tří měsíců zrušej. Bohužel můžu ale jen doufat.  Ale fakt si nemohli vybrat horší chvíli kdy to zablokovat, blíží se třetí narozeniny webu, takže to znamená nový vzhled (který už je mimochodem hotový a vypadá fakt skvěle ) a tak všeobecně jsem se chystala ten web celý předělat. No když to v jiných prohlížečích funguje, tak změny samozřejmě budou, ale asi to neuvidí všichni návštěvníci webu. Ani já sama nevěděla že v jiných prohlížečích to funguje, dokud mi to jistý "Tomáš" nenapsal do Cboxu, takže mu moc děkuju, už jsem myslela že budu muset stránky zrušit.

Komentáře: 2


Leoš na chatu Evropy 2
Napsal(a): Lenka
Kdy: 6.11.2010 11:56
Kategorie: Leoš
Leoš icon
V poslední době nějak vůbec nestíhám, takže bohužel bude i trvat než přidám RS do downloadu... Náhodou jsem ale narazila na informaci, že Leoš bude 10.11. od 9:00 na chatu, tak můžete posílat dotazy.

Komentáře: 0


Nižší kvalita RS
Napsal(a): Lenka
Kdy: 12.10.2010 10:44
Kategorie: Download
Download icon
Posledních pár dní bylo trochu hektických a bohužel to odneslo i nahrávání RS. Všechny díly ale mám, i když bohužel ne všechny celé a v dobré kvalitě. Díly od 24.9. do 8.10. jsou nahrávané na 32 kbps místo 128 kbps, jak jsem nahrávala dříve a některé jsou dokonce nahrávané z Evropy 2 Retro. Přestěhovala jsem se do Brna a bohužel jsem tady neměla moc dobrej internet. Už je to ale lepší, takže jsem se vrátila zpátky na 128 kbps a zdá se, že se to nahrává správně. U zmíněných dílu proto bude trochu trvat než je sem nahraju, občas se to seklo, i když jsem nahrávala na nižší kvalitu, takže to potřebuju zkontrolovat a popřípadě sestříhat. Jak už jsem ale říkala v Cboxu, fenomenální RS ze 7.10., kdy spadl systém a museli se stěhovat do jiného studia, přidám přednostně, možná už dneska.

Komentáře: 5


Vše tak jak má být...
Napsal(a): Lenka
Kdy: 13.9.2010 19:58
Kategorie: Ostatní
Ostatní icon
Tak se konečně všechno postupně vrací do starých kolejí. Pro většinu z nás, respektive z vás, začal nový školní rok, mě začne až za týden. K tomu se kluci vrátili do RS a tento web se probírá z letního spánku a zase to tady trochu ožije. Dnes jsem nahrála RS z minulého týdne, takže už můžete začít stahovat. 

Komentáře: 2


Dovolená, prázdniny, dovolená, RS...
Napsal(a): Lenka
Kdy: 23.8.2010 23:21
Kategorie: Ostatní
Ostatní icon
Dlouho jsem tady nenapsala žádnou novinku...  No taky není co psát, když kluci si užívají prázdnin, jak kdyby chodili do pátý třídy.  No ale tak dopřejeme jim ten zasloužený odpočinek, když nás jinak celý rok tak baví. 
Není to tak dávno (v novinkách rozhodně ne ) co jsem psala že pojedu na dovolenou a tím pádem jsem nemohla nahrávat. Bohužel teď stojím před stejným problémem. Naskytla se mi příležitost jet letos ještě na jednu dovolenou a tak proč to nevzít. Ovšem odjezd je v pátek a příští týden už je září, takže s největší pravděpodobností i RS tak jak jí máme rádi. No co s tím? Zkusím to zase nějak nahrát, ale zřejmě to dopadne stejně jako minule...

Komentáře: 2


Dnešní ráno...
Napsal(a): Lenka
Kdy: 10.7.2010 12:42
Kategorie: Ostatní
Ostatní icon
To byste nevěřili co se mi dneska stalo...  Jsem se probudila v 5:59 a říkala jsem si že mi nějak nezvonil budík. Nebo spíš že jsem ho zamáčkla jako vždycky a zase usnula. Tak jsem šla rychle zapnout počítač, jako naschvál se mi zrovna dneska vypnul, to mám nastavený aby se mi v noci vypínal a většinou se mu nechce. Pak jsem normálně zapnula nahrávání a začala jsem si psát s kamarádkou, která vstávala do práce a ta mi oznámila že je dneska sobota.  No bláznivý ráno...
Jinak RS z minulýho týdne jak jsem byla na dovolený nemám. Samozřejmě hned v pondělí vypnuli proud a ta pondělní se mi nahrála blbě, takže nemám ani jednu. Páteční jsem zase zaspala, tak ani nevím jestli tam kluci ten týden byli... No ale po víkendu sem začnu dávat ty RS co byly předtím, konečně jsem se k nim dostala v poslechu.

Komentáře: 3


Nahrávky RS
Napsal(a): Lenka
Kdy: 23.6.2010 2:43
Kategorie: Download
Download icon
Tak s nahráváním příští týden to vidím bledě...  Mohla bych to nahrát systémem věž-dvd a pak v počítači to převést na mp3, ale na dvd už potřebuju nahrávat něco jiného. Takže zbývá jen způsob věž-video a z videa pak na dvd, ale to bude kvalita úplně příšerná, ani nevím jestli to bude prezentovatelný na internetu... K tomu to bude ještě šumět, protože to nikdy nedokážu vyladit úplně čistě. A aby toho nebylo málo, tak se budu muset spoléhat na taťku, že mi bude každý den vyměňovat kazety, protože samozřejmě 18hodinovou kazetu nemám... No snad to nějak dopadne.
Jinak co se týče RS z minulého týdne... Hned tak je nečekejte. Musím si je poslechnout a pospojovat všechno co mám a toho je fakt hodně. Vlastně se to týká všech dalších RS, protože ten internet mi pořád blbne. Abyste rozuměli, tak si musím poslechnout ty kvalitní náhrávky z počítače a pokud bude něco chybět, tak je doplnit těma nekvalitníma z notebooku...

Komentáře: 2


Nahrávání RS
Napsal(a): Lenka
Kdy: 19.6.2010 15:11
Kategorie: Download
Download icon
Dnešní týden byl pro mě trochu chaotický a podle toho vypadá bohužel i nahrávání RS...  Ani pomalu nevím co mám a co ne, a když už to mám, tak je to v hrozný kvalitě... Asi u dvou RS mi půlka chybí, jsem to zaspala, protože mi nezvonil budík a odpoledne, aby mi to připomněl na Retru taky nezazvonil. No jinak kvalita je horší protože to nahrávám přes notebook. Nějak mi blbne modem a na počítači se mi věčně odpojuje kabel. Tak to nahrávám přes wi-fi na notebooku, na počítači ho bohužel nemám. No kdybyste někdo věděl co s tím může být, tak mi napište, protože já už fakt nevím. Takhle je to už od minulé středy...

Komentáře: 1


Dovolená
Napsal(a): Lenka
Kdy: 5.6.2010 13:46
Kategorie: Web
Web icon
Jako každý rok i letos jedu na dovolenou, a tak hledám někoho, kdo by byl ochotný za mě ten týden nahrávat. Jedná se konkrétně o týden od 28. června do 2. července. Samozřejmě můžu nahrávání vyřešit jinak, ale to není stoprocentní a kvalita taky nic moc... Jednou by vypnuli proud a žádnej další díl se už nenahraje... Šlo by jen o to ráno v šest zapnout počítač a nahrávací program a o nic jinýho se už nemusíte starat. Program se vypne sám a pokud v tu dobu nebudete doma, mám program i na vypnutí počítače. Pokud byste byli ochotní nahrávat, tak pište do komentářů, když vás bude víc, tak se můžete střídat nebo nahrávat všichni, kdyby se vám to náhodou nepovedlo (taky mám občas takový problémy a to už to nahrávám několik let ).

Komentáře: 2


Download
Napsal(a): Lenka
Kdy: 27.5.2010 15:35
Kategorie: Download
Download icon
Tak konečně jsem doplnila celou sekci Download.  Dnešní díl bude až zítra nebo večer, protože jsem to ráno úplně zaspala. No jinak se pustím do dalších sekcí, potřebovalo by to tady hodně zaktualizovat, ale tohle není můj jediný web, tak to už nepůjde tak rychle.

Komentáře: 3


<< Zpět 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dál >>

Powered by CuteNews