Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

RS bude mít dovolenou
Napsal(a): Lenka
Kdy: 8.7.2008 11:51
Kategorie: Leoš a Patrik
Leoš a Patrik icon
A ještě jedna nemilá zpráva... Jestli pravidelně posloucháte RS, tak už to víte. Leoš, Patrik a dokonce i Lucie si berou dovolenou. Leoš s Patrikem to mají na 4 týdny (14.7. - 8.8.), Lucka jen na jeden (14.7. - 18.7.). Takhle to psali na webu Evropy 2, tu zprávu teď přepsali, takže nevím jak to přesně bude. Místo nich budou v RS Lenka a Ondra Vodní. Připadá mi trochu zbytečný to nahrávat, když tam nebude ani jeden z těch tří, takže tyto díly nečekejte. Pokud je ale budete chtít, samozřejmě si napište a já je nahraju, určitě si poslechnu jak jim to půjde, ale lepší než kluci a Lucie nebudou. 
Oficiální zpráva E2 je zde.

Komentáře: 2


Co právě dělám
Napsal(a): Lenka
Kdy: 8.7.2008 11:39
Kategorie: Web
Web icon
I když jsem dlouho nic nenapsala, nemyslete si, že se flákám.  Je pravda, že jsem byla na dovolené, ale už jsem zpět a dokonce i RS z té doby mám nahranou. Teď pracuju na přehrávání těch mých starých kazet do počítače, konečně jsem přišla jak na to. Kvalita některých kousků je teda příšerná, ale jiný docela ujdou.  Až to bude vše, tak to někam upnu a dám sem odkazy.

Komentáře: 3


Doplnění sekce Download
Napsal(a): Lenka
Kdy: 7.6.2008 17:32
Kategorie: Web
Web icon
Po více jak týdenní odmlce jsem zpět.  A virus úspěsně pryč a možná zmizelo i to občasné vypadávání zvuku, to se uvidí až časem. Teď se budu nejvíc soustředit na uploadování všech dílů RS, co tu chybí a pak také na moje nahrávky, které jsou na webu dost zanedbané. Je toho opravdu dost a tady už na to nemám místo, takže všechno nahrávám na uloz.to, kde jsem si vytvořila vlastní účet a vše najdete na jediné stránce. Jsou tam jen samotné odkazy, takže se vlastně nedozvíte co je co, to pozdějí dopíšu do sekce Moje nahrávky. Ale nedočkavci, kteří se chtějí pobavit, už teď můžou na slepo stahovat z uloz.to.

Komentáře: 2


Náhrání RS
Napsal(a): Lenka
Kdy: 21.5.2008 20:49
Kategorie: Web
Web icon
Za měsíc se chystám na dovolenou, takže nebudu moct nahrávat, tak sháním někoho kdo by to za mě na ten týden vzal. Jde jen o to ráno v šest vstát, zapnout počítač a párkrát tam kliknout a dál už si toho nemusíte všímat. Všechny programy bych poslala, vlastně jsou jen dva - na náhrávání a na vypnutí počítače. Kdo byste mi mohl pomoct, tak napište do komentářů i s kontaktem na sebe a nějak se domluvíme.
A když už jsem u toho, sháním někoho, kdo by mi s webem pomohl. Kdyžtak pište taky do komentářů.

Edit: Do počítače se mi bohužel dostal virus, takže to musím dát opravit a už tento týden nebudu moct nahrávat. Je mi jasný, že tak rychle se nikdo neozve, takže prostě tento týden bude chybět. Pro sebe si to budu nahrávat na kazety, ale to sem dát nemůžu. Kdyžtak budu mít počítač asi do úterý, kdyby to někdo chtěl nahrávat, tak abych mu vysvětlila jak.

Komentáře: 2


A je to za námi...
Napsal(a): Lenka
Kdy: 16.5.2008 16:25
Kategorie: RS live!
RS live! icon
Tak se po delší odmlce zase hlásím... Chtěla jsem vám ještě napsat nějaké informace k RS live než jsem tam odjela, ale bohužel už jsem to nestihla. Ještě teď jsem nevyspalá a to to bylo přesně před týdnem. Kdo tam byl, tak určitě ví jak to probíhalo, ale pro ostatní... Lístky se začaly prodávat od osmi (my tam s kámoškou byly už v šest, aby nám náhodou něco neuteklo, teda spíš mě), pak jsme dlouhý tři hodiny čekaly a v jedenáct se konečně objevil Pája a asi po půl hodině i Leoš. Ten pak zase někam zmizel, ale od půlnoci už to začlo naplno. Asi od dvou se tam zase vrátil Pája a až do tří tam dělal dj... Mám i pár fotek, ale je to dělaný mobilem, takže to na web asi nedám. Ještě s tím zkusím něco udělat. Prozatím ale udělám novou sekci webu, která se bude týkat RS live a budou tam fotky, videa a možná i zážitky, pokud to někdo bude chtít napsat...

Komentáře: 6


Leoš má TýTý
Napsal(a): Lenka
Kdy: 12.4.2008 20:47
Kategorie: Leoš
Leoš icon
Dnes v přímém přenosu TýTý 2007 Leoš získal první cenu v kategorii Osobnost televizní zábavy. Už když ho vyhlásili se tak divně zatvářil, pak šel na pódium a tam oznámil, že mu předevčírem umřel pes.  Chica je mi strašně líto a o to víc mu přeju tu cenu.

Komentáře: 2


Reklama
Napsal(a): Lenka
Kdy: 12.4.2008 18:29
Kategorie: Ostatní
Ostatní icon
Dlouho jsem se snažila nahrát reklamu na Ranní show, kterou dávaj každý den asi 10 minut před RS. Až v pondělí se mi to povedlo a tak jí tady máte. Vpravo nad Cboxem si jí můžete online přehrát. Mám pocit, že je víc druhů té reklamy, takže zkusím sehnat ještě ty ostatní, pokud teda nějaké jsou.

Komentáře: 1


Cutenews
Napsal(a): Lenka
Kdy: 11.4.2008 21:25
Kategorie: Web
Web icon
Dnešní úpravy jste si jistě všimli hned po vstupu na web. Přidala jsem si sem cutenews, takže se mi budou lépe přidávat novinky a můžete je přidávat dokonce i vy. Stačí když zajdete na www.rannishow.net/cutenews/ a tam se přihlásíte jako "Host" s heslem "host". Pak napíšete novinku a já ji potom budu muset schválit aby se tady zobrazila. 

Komentáře: 2


Ranní show live
Napsal(a): Lenka
Kdy: 10.4.2008 17:40
Kategorie: RS live!
RS live! icon
Konečně jsme se dočkali!  Už jsem si myslela když kluci někdy v září mluvili o RS live, že zase kecali, ale ne a tady je důkaz. Moc ráda bych na ně zašla, zas tak daleko od mýho bydliště to není, tak snad mi to vyjde. 

Komentáře: 1


Chaty
Napsal(a): Lenka
Kdy: 4.4.2008 15:24
Kategorie: Evropa 2
Evropa 2 icon
Tak trochu omylem jsem zabloudila na oficiální stránky Evropy 2 a úplnou náhodou jsem zjistila, že kluci budou v dubnu na chatu! Patrik bude mít chat ve středu 16.4.2008 od 9:00 a Leoš v úterý 22.4.2008 také od 9:00. Bohužel v tuhle dobu nejsem doma, tak se nebudu moct zúčastnit, ale v úterý máme ve škole dvouhodinovku počítačů, takže až tam bude Leoš, tak se určitě stavím.

Komentáře: 1


<< Zpět 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dál >>

Powered by CuteNews