Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Červnové RS
Napsal(a): Lenka
Kdy: 11.7.2012 5:08
Kategorie: Download
Download icon
Tak ještě jednu novinku dneska napíšu.  Už jsem přidala všechny RS z června, takže ty hlavní a teď půjdu na ty prázdninový. Nevím jestli je mám převedené do mp3, ale nejspíš ne, takže to bude pomalejší, protože mám k dispozici jen notebook a převody tady trvají šíleně dlouho. No ale píšu sem hlavně proto, abych poděkovala Vladovi za RS z posledního červnového týdne.  Mají sice své mouchy, ale nebýt jeho, tak nemáme vůbec nic a o hodně bysme přišli, no poslechněte si to sami v Downloadu. 

Komentáře: 1


Odblokování
Napsal(a): Lenka
Kdy: 10.7.2012 15:29
Kategorie: Web
Web icon
No tak konečně už se sem dostanu. A myslím že vám to některým asi taky nešlo vzhledem k návštěvnosti za poslední týden. Sice tady toho v poslední době moc není, tak chápu že vás sem chodí míň, ale až takhle málo to taky není zvykem. Každopádně už je vše v pořádku, RS už jsem začala nahrávat a do konce týdne se tady určitě všechno objeví. Možná už dneska, ale tolik mýmu internetu fandit nebudu. Určitě už dneska by se tady mohl objevit první týden. Jinak co se týká prázdninových "RS", tak ještě nevím jestli je sem budu dávat. Mám je nahrané, tak si poslechnu na jaký to je úrovni a uvidíme. Ale minulý týden tam byl Pavel Cejnar a tento z toho udělali Ranní rebélii, takže by to určitě stálo za poslech.

Komentáře: 0


Jakub v Ranní show
Napsal(a): Lenka
Kdy: 29.5.2012 20:38
Kategorie: Ranní show
Myslím že dnešní Ranní show se opět zapíše do dějin.  Jen škoda že Kuba nechce bejt moderátor, fakt by mu to šlo a my bysme se nemuseli bát že nám RS jednou skončí, on by byl ideální nástupce. 

Komentáře: 2


Download Ranní show
Napsal(a): Lenka
Kdy: 21.5.2012 4:15
Kategorie: Download
Download icon
Opět je tady zkouškový období a já nestíhám nahrávat...  Dneska jsem přidala všechny RS za poslední dva tejdny, tak můžete stahovat. Dvě tam ještě chybí, protože je nemám celý, tak uvidím jestli se to dá ještě zachránit a v blízký době se určitě taky objeví... Jinak se předem omlouvám že to teď asi nebudu přidávat pravidelně. 

Komentáře: 1


Nahrávání RS
Napsal(a): Lenka
Kdy: 7.4.2012 6:29
Kategorie: Ranní show
Na konci dubna jedeme se školou na exkurzi, tak bych se vás chtěla zeptat, jestli by někdo nemohl dva dny nahrávat Ranní show, protože Tomáš zřejmě nebude moct a já už vůbec, když budu kdesi v Německu... Šlo by o 26. a 27. dubna, oboje bych mohla nějakým způsobem nahrát, ale ani jedno nemá jistej výsledek, hlavně ten pátek je problém, navíc to má Leoš narozeniny, takže to bude zase nějaká speciální RS a byla by vážně škoda o to přijít...  Takže pokud byste někdo měl možnost, tak prosím napište, samozřejmě vám vysvětlím jak nahrávat a mám i program na vypnutí počítače, kdybyste během toho museli do školy nebo do práce, jde čiště jenom o to to zapnout...
No a když už sem tak píšu, tak to spláchnu rovnou najednou... Jako každej rok, tak i letos od 25. do 29. června budu v Chorvatsku, takže bych potřebovala záskok ještě na tyhle dny.

Komentáře: 3


Jaro
Napsal(a): Lenka
Kdy: 22.3.2012 3:09
Kategorie: Web
Web icon
Tak nám včera začalo jaro... A to znamená že zmizel i poslední snížek z tohohle webu.  No ale hlavně jsem doplnila ty poslední RS, nějak jsem na to neměla čas, tak snad už teď bude... Jinak se omlouvám za ty chybějící začátky, už třetí tejden mě obtěžuje nějakej bacil a ráno mě nikdy nechce pustit z postele včas.

Komentáře: 0


Jednou nohou ve studiu Evropy 2 a druhou v Brazílii?
Napsal(a): Lenka
Kdy: 22.2.2012 23:09
Kategorie: Leoš
Leoš icon
Dobře, starý vstupy bych ještě překousla, ale že teď Leoš tvrdí, jak tam celou dobu byl a přitom se tak blbě několikrát přeřekl, dokonce i řekl kde byl, to už je fakt moc! Já už k tomu asi nemám co říct, ale fakt mě zklamal. Kdyby normálně řekl že tam nebyl, důvod by mě ani nezajímal, ať si vezme dovolenou klidně pro nic za nic, tak by mi to nevadilo, ale když nám, věrným fanouškům, takhle lže "do očí"...

Komentáře: 0


Kde je Leoš?
Napsal(a): Lenka
Kdy: 18.2.2012 2:07
Kategorie: Ranní show
Nevím jak vás, ale mě v poslední době celkem štvou...  Chápu že když řeknou že tam není Leoš, tak jim zřejmě klesá poslechovost, ale takhle to maskovat je ještě horší. Vždyť Patrik a Lucie dokážou bejt vtipný i bez něj, nevím kdo je takhle podceňuje a říká jim ať tam pouštěj starý vstupy.  No doufám že od pondělka už tam budou v plný sestavě a bude něco novýho než několik let starej Mrázek (i když ten vždycky pobaví) nebo vstupy, který jsem slyšela už minimálně dvakrát a vzhledem k tomu že vy sem chodíte a stahujete si RS, tak jste je všechny určitě už taky slyšeli.

Komentáře: 2


Nahrávky vstupů
Napsal(a): Lenka
Kdy: 1.2.2012 21:59
Kategorie: Download
Download icon
Jak jsem včera slíbila, tak jsem dneska začala vylepšovat sekci Download.  Asi před dvěma týdny jsem hodila nahrávky jednotlivých vstupů na server (na bývalém ic.cz to být nemohlo kvůli malému prostoru) a teď je přejmenovávám, aby šly stáhnout. Osobně se dost bavím už jen z těch názvů.  No ale nejvíc mě dostal tenhle vstup, ten jsem si musela pustit a fakt tady z toho mám záchvat smíchu.  Zatím mám hotové jen nahrávky z roku 2007, ale určitě dneska dodělám i 2008 a ty další bohužel nemám ještě sestříhaný, ale myslím že po dnešku na to dostanu chuť i když mě čeká asi 700 nahrávek. 

Komentáře: 1


Pokračování v rekonstrukci
Napsal(a): Lenka
Kdy: 1.2.2012 5:41
Kategorie: Web
Web icon
Tak zkoušky konečně za mnou a teď už se pustím do předělávání webu.  Dneska jsem přidala všechny nahrávky od začátku roku, zítra se ještě trochu zaměřím na download a pak už budu pokračovat tam kde jsem skončila v prosinci, což bylo u sekce RSL.

Komentáře: 3


<< Zpět 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dál >>

Powered by CuteNews