Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Poukazy od Patrika
Napsal(a): Lenka
Kdy: 24.1.2012 19:18
Kategorie: Patrik
Patrik icon
Určitě jste už slyšeli o Patrikovu projektu Cozy Concept...  Když jsme byli s Tomášem ve studiu, tak nám Patrik dal dárkové poukazy se slevou 20% na sedací soupravu. Původně jsem chtěla uspořádat nějakou soutěž, ale to by bylo moc zdlouhavý a poukazy platí pouze do 31.1.2012. Navíc vím jak to u soutěží chodí, vyhraje ten, kdo to vůbec nepotřebuje. Takže to uděláme trochu jinak. Podívejte se na stránky (odkaz výše) a pokud si tam něco vyberete, napište a já vám poukazy pošlu. Mám akorát dvě podmínky:
  1. Napište do tohoto pátku, maximálně do neděle, aby vám poukazy stihli přijít.
  2. Využijte je. Nepište jenom proto, že je to Patrikův projekt a ty poukazy jsou od něj, je to jen kus papíru, kterej s ním fyzicky nemá nic společnýho.
Ještě trochu informací o obchodu. Veškeré zboží vám doručí zdarma, ale nejsem si jistá zda poukázky jdou využít přes internet, ale všude mají jak se s nima máte na čemkoliv domluvit, takže předpokládám, že to určitě půjde. Pokud jste z Prahy a okolí, tak se můžete jít podívat přímo do prodejny, adresa je SHOP PARK Čestlice (dálnice D1 - EXIT 6), Průhonická 119.
No a to nejdůležitější na konec, o poukazy si pište na můj mail lenka@rannishow.net.

Komentáře: 2


Zrušení Megauploadu
Napsal(a): Lenka
Kdy: 20.1.2012 18:35
Kategorie: Download
Download icon
Včera mi Tomáš oznámil dost nemilou zprávu a to to, že zrušili Megaupload.com. Určitě všichni víte, že tam jsou veškeré záznamy Ranní show, nebo spíš byli... Fakt nevím kam bych to teď měla nahrávat, ohrožený jsou teď všechny servery. Aktuální RS budu zatím dávat sem na server, takže po kliknutí na ikonu se vám hned spustí přehrávání. Doporučuji hned dávat "Uložit odkaz jako..." a nepřehrávat to přes prohlížeč. Ovšem i když mám tady neomezený prostor, tak nevím jestli to takhle půjde nějak dlouhodobě a je jen otázkou času, kdy jim začne vadit kolik dat jde přes tento web... A co se týče starších RS, tak stačí napsat jakou chcete, třeba do Cboxu, tam to uvidím hned. Všechny mám zálohovaný, ale je to dohromady 140 giga, takže asi chápete, že to sem fakt nemůžu dát všechno. No a pokud by měl někdo nápad na nějakej spolehlivej server, kam bych mohla RS nahrávat, tak nám o tom napište do komentářů, s Tomášem to proberem a uvidíme co se s tím dá dělat.

Komentáře: 3


Návštěva Ranní show
Napsal(a): Lenka
Kdy: 19.1.2012 3:16
Kategorie: Evropa 2
Evropa 2 icon
Tak Evropa 2 už udělala takový malý sestřih z naší návštěvy ve studiu.  Děkuju Trollovi za upozornění a tady je video:


Na moje videa se můžete těšit až tak v únoru.

Komentáře: 1


Ranní show 16.1.2012
Napsal(a): Lenka
Kdy: 17.1.2012 2:54
Kategorie: Ranní show
No co k tomu dodat? Kdo poslouchal ví a kdo ne, tak jsme byli s Tomášem pozváni do studia, abysme se podívali jak probíhá vysílání Ranní show.  Také tam o nás trochu mluvili a zmínili adresu na tuto stránku, takže návštěvnost za tento den je asi desetkrát vyšší než obvykle. Člověk by řekl, že když to poslouchá tolik lidí, že jich bude mnohem víc, ale na tom teď nezáleží, jsem ráda že naši stránku vůbec zmínili a doufám, že vy co jste sem dnes přišli poprvé, se sem budete vracet. No ale abych nezapomněla, tak za tento den musím poděkovat Tomášovi, nebýt jeho a jeho skvělých nápadů, tak se nic takového nestane a samozřejmě i Pavlovi, který nás tam provedl.
A co se týče nahrávky dnešní RS... No u mě je to tak, že když mám někde štěstí, tak se to zákonitě musí hned někde jinde vyrovnat. V tomhle případě to nebylo až tak moc jinde, jednoduše se mi poslední hodina (ta hlavní) nenahrála. Vlastně vůbec netuším proč, rádio podle stahování šlo, nahrávací program taky a počítač samozřejmě taky. Je to o to "vtipnější", že se to vypnulo chvíli po tom, co jsme vstoupili do studia. No ale snad záznam brzo seženu, takže se to tady objeví hned jak to bude možný.

Komentáře: 4


12.1.2012 9:00
Napsal(a): Lenka
Kdy: 12.1.2012 17:47
Kategorie: Evropa 2
Evropa 2 icon
Tak 12.1. je tady, 9. hodina za náma a jaké že bylo to překvapení Evropy 2? Vlastně mi udělali celkem radost, i když to byla taková "blbost". Vrátili totiž Pavla Cejnara do Afterparty, kde kdysi dávno začínal. Tak doufám že teď už tam zůstane, protože Afterparty měla hodně moderátorů a Pája je z nich asi nejlepší, i když na Libora jsem si v poslední době už taky zvykla.

O dalších novinkách a změnách si můžete přečíst zde.

Komentáře: 3


Ranní show v roce 2012
Napsal(a): Lenka
Kdy: 7.1.2012 23:24
Kategorie: Ranní show
Tak naše známá trojka si trochu prodloužila vánoční svátky ještě o týden, ale od pondělí konečně zase nastupujou.  Už se těším a co vy?  Navíc Evropa 2 zase chystá nějakou akci na čtvrtek 12.1. přesně v devět, takže se to Ranní show taky dotkne. Vůbec netuším o co jde, možná zase jen nějaká exkluzivní premiéra písničky, ale třeba to bude i něco víc. No musíme si na to počkat...

Komentáře: 1


Vánoční Ranní show ke stažení
Napsal(a): Lenka
Kdy: 24.12.2011 22:55
Kategorie: Download
Download icon
Je vidět že na to tady opravdu čekáte.  Fakt mě to těší... Snažila jsem se to sem dát co nejrychleji, ale svůj odhad před pár dny jsem dost trefila, rychleji to opravdu už nešlo... Tak stahujte, letos byli opravdu dobrý.
No a jako takovej bonus, dostala sekce Download novou podobu. Ještě to tam není, protože potřebuju doladit pár detailů, ale za pár minut se to tam objeví.

Komentáře: 2


Vánoční Ranní show
Napsal(a): Lenka
Kdy: 22.12.2011 5:19
Kategorie: Ranní show
Vánoce už jsou pomalu za dveřma a s nimi se blíží i speciální Ranní show.  Samozřejmě že ani letos nebude chybět tady ke stažení (jako ostatně žádná RS ). Budu se snažit jí sem dát co nejdřív, ale když jsem to dneska tak počítala, tak to bohužel nebude zas až tak rychlý.  Samozřejmě jsem jela na vánoce domů, takže mám k dispozici jen notebook s 1 giga ramkou a převod toho šestihodinovýho videa tady bude trvat asi dvě hodiny (v lepším případě).  A upload, i když je tady lepší internet, tak je pomalejší, takže to bude taky tak na hodinu a půl, možná dvě. Každopádně ve čtyři, maximálně v pět, by tady už určitě měla být, takže pokud ráno zaspíte, tady jí určitě najdete. 

Komentáře: 1


Sekce Ranní show live
Napsal(a): Lenka
Kdy: 18.12.2011 23:49
Kategorie: Web
Web icon
Další výraznou změnou prošla sekce RSL, nebo spíš lépe řečeno prochází, protože zatím je funkční pouze první rok. Jak určitě víte, dříve byla rozdělena na informace, fotky, videa... Zdálo se mi to dost nepřehledný, tak jsem se rozhodla to rozdělit po rocích a všechny informace najdete na jednom místě. No ale jak jsem řekla na začátku, změna teprve probíhá, takže další roky budou zprovozněny v nejbližší době a také přidám fotky.
A abych nezapomněla, vytvořila jsem pro tyto stránky YouTube účet. Jeden už jsem sice měla, ale tam bohužel nešlo aktivovat nahrávání dlouhých videí. No a co tam najdete? Hlavně právě videa z RSL. Jsou tam seznamy videí, kde je to rozdělené po jednotlivých akcích a odkazy na tyto seznamy najdete i přímo tady na stránkách. A takovou pořádně velkou třešničkou na dortu je "celá" RSL z Liberce 2009. Jsou to čtyři a půl hodiny záznamu, tak když se budete někdy nudit... Jinak celá v uvozovkách proto, protože tam v podstatě chybí konec. Když Pája dělá dojezd, tak už nemělo smysl to točit, to je vlastně jako každá druhá diskotéka. Ještě časem přidám RSL ze Skořenic 2008. Ale jak jistě chápete, sestříhání (nebo spíše sloučení, jinak je záznam nesestříhaný), uložení a následné nahrání na YouTube, zabere hodně času...

Komentáře: 2


Přidávání komentářů
Napsal(a): Lenka
Kdy: 18.12.2011 17:45
Kategorie: Web
Web icon
Tak mi jeden všímavý návštěvník sdělil, že mi nefungujou komentáře...  Vlastně jsem si toho ani nevšimla, když sem nikdo nepíše. Občas se nějaký komentář objeví, ale že by to bylo nefunkční, mě ani nenapadlo.  Nejspíš to bylo způsobený přesunem webu, zapomněla jsem v kódu napsat jednu malinkou drobnost...  Takže děkuji za upozornění a už je vše funkční, tak můžete komentovat. 

Komentáře: 2


<< Zpět 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dál >>

Powered by CuteNews