Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Nahrávky RS
Napsal(a): Lenka
Kdy: 23.6.2010 2:43
Kategorie: Download
Download icon
Tak s nahráváním příští týden to vidím bledě...  Mohla bych to nahrát systémem věž-dvd a pak v počítači to převést na mp3, ale na dvd už potřebuju nahrávat něco jiného. Takže zbývá jen způsob věž-video a z videa pak na dvd, ale to bude kvalita úplně příšerná, ani nevím jestli to bude prezentovatelný na internetu... K tomu to bude ještě šumět, protože to nikdy nedokážu vyladit úplně čistě. A aby toho nebylo málo, tak se budu muset spoléhat na taťku, že mi bude každý den vyměňovat kazety, protože samozřejmě 18hodinovou kazetu nemám... No snad to nějak dopadne.
Jinak co se týče RS z minulého týdne... Hned tak je nečekejte. Musím si je poslechnout a pospojovat všechno co mám a toho je fakt hodně. Vlastně se to týká všech dalších RS, protože ten internet mi pořád blbne. Abyste rozuměli, tak si musím poslechnout ty kvalitní náhrávky z počítače a pokud bude něco chybět, tak je doplnit těma nekvalitníma z notebooku...

Komentáře: 2


Napsal(a): Inma 12.11.2013 3:50
Zdar Stre9cu,jestli jsem to spre1vnÄ› pochopil, tak si mysledš, Ĺľe kĹ™esĹĄane9 majed vymyte9 mozky a jeandjed podle toho, co jim nÄ›kdo druhfd (nÄ›jakfd interpretor) Ĺ™ekne. S tedm nesouhlasedm. Zatedm jsem si nevšimnul, Ĺľe bych nejednal svobodnÄ› od doby, co jsem se stal kĹ™esĹĄan. Spedš me1m pocit, Ĺľe to je pre1vÄ› naopak. Cedtedm ve sve9m rozhodove1ned mnohem vedce svobody a jistoty neĹľ v dobÄ›, kdy jsem byl nevěředced.

Napsal(a): Oussama 19.5.2014 14:25
DÄ›kuji za odpověď, uĹľ se moc tÄ›šedm na nÄ›jake9 nove9 informace ohdlenÄ› vfdvoje hry. Rovnou bych toho vyuĹľil a podÄ›lil se u sve9 dojmy z pĹŻvodned bety, kterou jsem zkoušel nÄ›kdy zaÄŤe1tkem roku 2010. Trochu mÄ› zklamal engine (vykreslove1ned prostoru), ale s tedm se moc neudÄ›le1, moc dobĹ™e vedm kolik stojed opravdu kvalitned software. Nicme9nÄ› co mÄ› štvalo byla kamera a s tedm spojenfd jakfdkoliv pohyb z bodu A do bodu B a celkem neze1Ĺľivnfd syste9m boje. TakĹľe bych se chtÄ›l zeptat, jestli se v tomto hra nÄ›jak posunula.

Jméno:
Ochrana proti spamu: (napiš Ranní show bez diakritiky)
E-mail:
Smajlíci: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomenout
Powered by CuteNews