Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

RS v Downloadu
Napsal(a): Lenka
Kdy: 6.6.2011 9:52
Kategorie: Web
Web icon
Zase je zkouškový, takže se omlouvám, že nepřidávám RS do Downloadu...  Všechno přidám, až mi skončí, což bude tak 17.6., možná dřív, ale pak budu mít docela fofr, protože odjíždím do Chorvatska, tak nevím jestli to stihnu ještě předtím.

Komentáře: 2


Napsal(a): Witono 14.11.2013 9:39
jedy: Co vedme, tak to by jedt nemÄ›lo. Nebo moĹľne1 pĹŻjde, ale pak kdyĹľ budeš hre1t na obyÄŤejne9 edici, tak pĹ™ijdeš o ty digite1lned bonusy.Hudson: Jak tohle probedhe1 to se musedš obre1tit na Xzone, jetsli si u nich koupedš krabiÄŤku s lete1kem a kf3dem (pravdÄ›podobnÄ›jšed) nebo jetsli ti to pošlou. Co se koupened na Originu tfdke1, tam to bude zĹ™ejmÄ› podobnfd, koupedš to a s faÄŤtenkou ti pĹ™ijde ten kf3dSailer: Nestraš prosedm tÄ›, jak by mohly vyprodat digite1lned verzi? Digital Deluxe by nemÄ›la bfdt omezene1 poÄŤtem.Jinak souhlasedm, Ĺľe figurka Malguse je takovfd odpuzujedced faktor, kterfd mÄ› donutil pĹ™ehodnotit mĹŻj ple1n na koupi CE (radši bych figurku Satele). Kdo by jenom chtÄ›l ty herned bonusy, tak existuje takove1 light verze, je to Diigtal Deluxe verze dostupne1 na Originu, ktere1 obsahuje jenom herned vÄ›ciÄŤky, ale ne soundtrack, usb ověřovaÄŤ, mapu a denedk.

Napsal(a): Garbi 19.5.2014 16:38
Nie jestem za bradzo w temacie. Na jakiej zasadzie dodają tam skiny? Biorą po prostu użytkownikf3w z minecraft.net, czy trzeba było się gdzieś zgłosić, czy co?

Jméno:
Ochrana proti spamu: (napiš Ranní show bez diakritiky)
E-mail:
Smajlíci: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomenout
Powered by CuteNews