Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Návštěvnost webu
Napsal(a): Lenka
Kdy: 29.11.2011 19:07
Kategorie: Web
Web icon
Nevím jak je to možný, ale v posledních dvou týdnech je tady 90 lidí za týden, přitom dříve se to pohybovalo kolem 40-60. Samozřejmě z toho mám radost.  Tak jsem se rozhodla stránky trochu vylepšit, protože většina z vás sem chodí jenom stahovat. Vím že stránky jsou buď nefunkční nebo zastaralé a právě to chci změnit.  No a co vás čeká? Můžete se těšit na vylepšení sekce Ranní show live, když oficiální stránky RSL teď nefungujou, i když věřím že je brzy zprovozní. Dále třeba zábavné sekce proti nudě, aby opravdu sloužila proti nudě a ne k vzteku, že tam nic nefunguje. Samozřejmě vylepším i ty tři hlavní sekce Leoše, Patrika a Lucie. A pokusím se něco udělat i s fotogalerií a fórem, i když fórum bude nejspíš zrušeno. Nesmím zapomenout na Download, ten vás asi zajímá nejvíc, proto jsem si ho nechala nakonec, ale v rekonstrukci půjde na řadu mezi prvními. Kvůli počítadlu stažení se dost pomalu načítá a vzhledem k tomu že tam plánuju ještě jednu vychytávku, tak by to bylo nejspíš ještě pomalejší. Proto bude rozdělen po rocích, ale i po jednotlivých měsících. Snad bude stahování rychlejší a pohodlnější.
Chtěla jsem s vylepšováním začít od nového roku, ale vzhledem k tomu, že v lednu a únoru budu mít zkouškové období, tak to asi moc nepřipadá v úvahu. Proto pomalu začnu už teď a uvidíme jak to půjde.
No a abych nezapomněla, pokud se chcete nějak podílet na tvorbě těchto stránek, dělat zástupce při nahrávání, máte nějaké nápady, připomínky nebo cokoliv co by přispělo ke změně k lepšímu, tak mi napište. I ona zmiňovaná vychytávka v Downloadu přišla od jednoho z vás a za to jsem moc ráda.

Komentáře: 1


Napsal(a): Nazriel 20.5.2014 8:46
Netron18: Tuhle informaci jsem nvoepaĹľoval za dostateÄŤnou, aby si vyslouĹľila vlastned novinku, zvle1štÄ› kdyĹľ je jedna nedĹľe pĹ™eloĹľene1 z DarthHater (kde je jedinou chybou ze1mÄ›na Commanda a Vanguarda). O doplnÄ›ned AC k postave1m je zmednka na facebooku/twitteru a na ff3ru, kde je ten seznam pĹ™eloĹľen. Ale dobĹ™e, pĹ™idal jsem to i k te9 pĹŻvodned novince

Jméno:
Ochrana proti spamu: (napiš Ranní show bez diakritiky)
E-mail:
Smajlíci: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomenout
Powered by CuteNews