Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Sekce Ranní show live
Napsal(a): Lenka
Kdy: 18.12.2011 23:49
Kategorie: Web
Web icon
Další výraznou změnou prošla sekce RSL, nebo spíš lépe řečeno prochází, protože zatím je funkční pouze první rok. Jak určitě víte, dříve byla rozdělena na informace, fotky, videa... Zdálo se mi to dost nepřehledný, tak jsem se rozhodla to rozdělit po rocích a všechny informace najdete na jednom místě. No ale jak jsem řekla na začátku, změna teprve probíhá, takže další roky budou zprovozněny v nejbližší době a také přidám fotky.
A abych nezapomněla, vytvořila jsem pro tyto stránky YouTube účet. Jeden už jsem sice měla, ale tam bohužel nešlo aktivovat nahrávání dlouhých videí. No a co tam najdete? Hlavně právě videa z RSL. Jsou tam seznamy videí, kde je to rozdělené po jednotlivých akcích a odkazy na tyto seznamy najdete i přímo tady na stránkách. A takovou pořádně velkou třešničkou na dortu je "celá" RSL z Liberce 2009. Jsou to čtyři a půl hodiny záznamu, tak když se budete někdy nudit... Jinak celá v uvozovkách proto, protože tam v podstatě chybí konec. Když Pája dělá dojezd, tak už nemělo smysl to točit, to je vlastně jako každá druhá diskotéka. Ještě časem přidám RSL ze Skořenic 2008. Ale jak jistě chápete, sestříhání (nebo spíše sloučení, jinak je záznam nesestříhaný), uložení a následné nahrání na YouTube, zabere hodně času...

Komentáře: 2


Napsal(a): Pavel 25.12.2011 2:29
Tak pokud jde o to sloučení nahraj to na youtube po těch částech a pak to v editoru videí http://www.youtube.com/editor?feature=mhsn spoj a on si s tím už youtube poradí :)

Napsal(a): Lenka 25.12.2011 5:21
Moc děkuju za radu, ale u těch Skořenic to stejně nepůjde... sad Tam je i pár míst vynechaných, když se mi nechtělo nahrávat a zrovna nebylo nic zajímavýho. Ale mám z toho alespoň jakoby zvukovej záznam, takže tam to budu muset ještě trochu pořešit.

Jméno:
Ochrana proti spamu: (napiš Ranní show bez diakritiky)
E-mail:
Smajlíci: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomenout
Powered by CuteNews