Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Poukazy od Patrika
Napsal(a): Lenka
Kdy: 24.1.2012 19:18
Kategorie: Patrik
Patrik icon
Určitě jste už slyšeli o Patrikovu projektu Cozy Concept...  Když jsme byli s Tomášem ve studiu, tak nám Patrik dal dárkové poukazy se slevou 20% na sedací soupravu. Původně jsem chtěla uspořádat nějakou soutěž, ale to by bylo moc zdlouhavý a poukazy platí pouze do 31.1.2012. Navíc vím jak to u soutěží chodí, vyhraje ten, kdo to vůbec nepotřebuje. Takže to uděláme trochu jinak. Podívejte se na stránky (odkaz výše) a pokud si tam něco vyberete, napište a já vám poukazy pošlu. Mám akorát dvě podmínky:
  1. Napište do tohoto pátku, maximálně do neděle, aby vám poukazy stihli přijít.
  2. Využijte je. Nepište jenom proto, že je to Patrikův projekt a ty poukazy jsou od něj, je to jen kus papíru, kterej s ním fyzicky nemá nic společnýho.
Ještě trochu informací o obchodu. Veškeré zboží vám doručí zdarma, ale nejsem si jistá zda poukázky jdou využít přes internet, ale všude mají jak se s nima máte na čemkoliv domluvit, takže předpokládám, že to určitě půjde. Pokud jste z Prahy a okolí, tak se můžete jít podívat přímo do prodejny, adresa je SHOP PARK Čestlice (dálnice D1 - EXIT 6), Průhonická 119.
No a to nejdůležitější na konec, o poukazy si pište na můj mail lenka@rannishow.net.

Komentáře: 2


Napsal(a): Camelia 14.11.2013 9:57
Nothing, absolutely noitnhg, gets my blood boiling more than stories about mean girls mean kids, in general.I went through it with my own children and now watch the same garbage continue with my grandkids. Those demonic little creatures who spit out their cruelty sicken me to no end. The worst part are the parents who pass off these reprehensible behaviors using the kids will be kids excuse and take no responsibility for the ignorance of their spawn. I will never believe that any child is born with a vindictive soul, it's a learned behavior and one that usually starts in the home.Patty recently posted..

Napsal(a): Maria 19.5.2014 19:06
Dear Mr. Landy,It's been entirely too long since you last poetsd. We don't just use you for chat space, you know. We want to be entertained, too!Don't make me get out my questions again.Love,me

Jméno:
Ochrana proti spamu: (napiš Ranní show bez diakritiky)
E-mail:
Smajlíci: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomenout
Powered by CuteNews