Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Nahrávání RS
Napsal(a): Lenka
Kdy: 7.4.2012 6:29
Kategorie: Ranní show
Na konci dubna jedeme se školou na exkurzi, tak bych se vás chtěla zeptat, jestli by někdo nemohl dva dny nahrávat Ranní show, protože Tomáš zřejmě nebude moct a já už vůbec, když budu kdesi v Německu... Šlo by o 26. a 27. dubna, oboje bych mohla nějakým způsobem nahrát, ale ani jedno nemá jistej výsledek, hlavně ten pátek je problém, navíc to má Leoš narozeniny, takže to bude zase nějaká speciální RS a byla by vážně škoda o to přijít...  Takže pokud byste někdo měl možnost, tak prosím napište, samozřejmě vám vysvětlím jak nahrávat a mám i program na vypnutí počítače, kdybyste během toho museli do školy nebo do práce, jde čiště jenom o to to zapnout...
No a když už sem tak píšu, tak to spláchnu rovnou najednou... Jako každej rok, tak i letos od 25. do 29. června budu v Chorvatsku, takže bych potřebovala záskok ještě na tyhle dny.

Komentáře: 3


Napsal(a): chucky 12.4.2012 0:24
Ahoj

Nahrávam Ranní show každý den, mohl bych Ti helfnout. Ale samozřejmě taky se stane že někdy selže technika, a to pak využívam vaše stránky.

Napsal(a): Lenka 12.4.2012 20:15
Se selháním techniky mám dost zkušeností. laughing Tak to děkuju že jsi se ozval, napíšu ti na mail a domluvíme se. wink

Napsal(a): Banshidhar 15.11.2013 0:33
Zu: bohuĹľel v BrnÄ› jsem byla jen jednou (ostuda!) a to nÄ›kdy pĹ™ed 5 lety :)Bee1ta: ty jsi miloin pusinek :)Joll: dÄ›kuji:)Ef: jsem re1da, Ĺľe nejsem v tom sama!Martina : Tak to mÄ› tÄ›šed, i kdyĹľ do ned me1m velmi daleko :DLinda: Ja vedm, take9 me1m v ple1nu si je zase nechat narĹŻst :) A jsou šedlene9! no ve1ĹľnÄ›!

Jméno:
Ochrana proti spamu: (napiš Ranní show bez diakritiky)
E-mail:
Smajlíci: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomenout
Powered by CuteNews