Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Novinky
Napsal(a): Lenka
Kdy: 7.9.2012 15:53
Kategorie: Web
Web icon
Tento týden v RS představili novinky pro tuto sezónu.  Popravdě za Kubu jsem opravdu ráda, tak nějak mě to napadlo už dřív po vzoru dávné rubriky Sestra v akci a oni to opravdu zrealizovali.  No ale tak jsem si říkala, že bych taky mohla zavíst pár novinek... Nebude to asi nic tak velkolepýho, ale chtělo by to tady trochu oživit, ne abyste se vždycky stavili jen v Downloadu a hned zase odešli.
Tak pro začátek bych chtěla dávat RS do Downloadu co nejdřív ještě ten den, ovšem hned příští týden v  tom bude problém a pak se školou taky, uvidíme jak mi to bude vycházet, ale budu se snažit. Vlastně je v tom trochu problém už dneska, nějak po osmý to asi na 20 minut vypadlo, přitom se normálně vysílalo. Zkusím to sehnat co nejdřív, ale počítejte se zdržením...
Pak jsem si říkala, že bych RS mohla začít zase stříhat, nedělám to už pěknou řádku let. No ale to je jen takový mý zbožný přání, už máme pět dní za sebou a já se k tomu ještě nedostala... Taky uvidíme jak to vyjde, pak by samozřejmě byly vstupy tady ke stažení.
Další takovou mininovinkou by mohla být historie Ranní show, jenže s tím bych potřebovala pomoct od někoho z RS, nejlepší by na to byl Leoš, protože je tam nejdýl, ale myslím že ten má tolik práce, že se na mě z vysoka... Víte co... No ale zkusím to.
A další novinky už záleží na vás. Tomáš měl plno nápadů už kdysi dávno, ale prostě nejsou lidi aby se to dalo realizovat. Popravdě, teď si vzpomenu jen na jeden, ale Tomáš by určitě věděl, nebo vymyslí něco novýho. A nebo vymyslete něco vy sami. Každopádně kdybyste se na tom chtěli podílet, stačí se ozvat.

Komentáře: 2


Napsal(a): Safrudin 11.11.2013 9:36
Zu: bohuĹľel v BrnÄ› jsem byla jen jednou (ostuda!) a to nÄ›kdy pĹ™ed 5 lety :)Bee1ta: ty jsi moilin pusinek :)Joll: dÄ›kuji:)Ef: jsem re1da, Ĺľe nejsem v tom sama!Martina : Tak to mÄ› tÄ›šed, i kdyĹľ do ned me1m velmi daleko :DLinda: Ja vedm, take9 me1m v ple1nu si je zase nechat narĹŻst :) A jsou šedlene9! no ve1ĹľnÄ›!

Napsal(a): Sam 19.5.2014 18:45
pokraÄŤovanie...ÄŚo sa tfdka vfdznamu špecie1lnych pomf4cok, ktore9 sa vyuĹľedvajfa pri vfdchove a vzdele1vaned telesne poshntiutfdch, chorfdch a zdravotne oslabenfdch deted, ich vfdznam sa v podstate neledši od vfdznamu uÄŤebnfdch pomf4cok, keÄŹĹľe podobne ako uÄŤebne9 pomf4cky ne1m pome1hajfa dosahovaĹĄ stanovene9 ciele, vyplfdva z toho fakt, Ĺľe kaĹľde1 jedna pomf4cka prispf4sobene1 potrebe1m poshntiute9ho, chore9ho alebo zdravotne oslabene9ho dieĹĄaĹĄa slfaĹľia ako špecie1lna pomf4cka, ak prispieva k zlepšeniu jeho zdravotne9ho stavu.PouĹľite1 literatfara:Habšudove1, M. Špecie1lne pomf4cky

Jméno:
Ochrana proti spamu: (napiš Ranní show bez diakritiky)
E-mail:
Smajlíci: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomenout
Powered by CuteNews