Web
  Novinky
  Administrace
  Info o webu
  Sponzoři
  Přátelé
  Fotogalerie
  Fórum

Download
  Moje nahrávky
  Aktuální dny
  TOP nahrávky

Leoš Mareš
  Biografie
  Články
  Video

Patrik Hezucký
  Biografie
  Články
  Video

Ranní show live
  Rok 2008
  Rok 2009
  Rok 2010
  Rok 2011

Nudíte se?
  Puzzle
  E2 - odkazy
  Ostatní

Toplist

Odkazy
  Facebook Ranní show  
  Facebook Evropy 2  
  Oficiální stránky E2  
  Europa 2 SK  
  On-line vysílání  

Facebook


Cbox
Ranní show

Novinky

Odchod Lucie
Napsal(a): Lenka
Kdy: 25.4.2014 18:40
Kategorie: Lucie
Lucie icon
Ten, kdo do teď nevěřil, tak by se s tím měl začít smiřovat... sad Byla jsem na demonstraci a co dodat? S tím jaká byla účast, myslím že je to konečná... Nezdálo se mi totiž že by tam bylo tolik lidí aby se něco změnilo. Sám Leoš sice řekl něco ve smyslu že takový počet čekal, ale nevím jestli si vážně myslel že to něco změní. Ale rozhodně nelituju těch peněz co jsem dala za to abych tam byla, byla to poslední možnost jak je vidět spolu.
Jinak Leoš tam několikrát vysvětloval důvod vyhození, nechápu proč to takhle nikde není napsaný, protože je to alespoň trochu pochopitelný. Když všude píšou že je Lucie stará, tak je to prostě kravina, vůbec nešlo o její věk. Vedení Evropy 2, chtělo omladit show a když se nad tím zamyslíte, tak kdo jiný než Lucie? Leoš to tam celý vede, ať si každej myslí co chce, vždycky to byla a bude jeho show a ostatní tam jsou jako bonus. Když je vysílání bez něj, není to ono, minimálně každý druhý vstup je vynechaný, protože Patrik s Lucií to prostě sami nedokážou utáhnout. Patrik, to je taky kapitola sama o sobě. Leoš vede show a Patrik jí dělá, dělá tam tu srandu, ten humor. No a Lucie? Lucie "nic"... Většina z vás ani nepozná že tam není. Ale to ona tomu dodává šťávu. Představuje nepostradatelný ženský element a vedení Evropy 2 si myslí že ten je nahraditelný. Není... Lucie sama dneska říkala že si rok zvykala na kluky a já to měla podobně. Nevím kdo z vás tady je takový držák, že by pamatoval tenhle web ze začátku Lucie v RS. Každopádně já jí tam dlouho ignorovala, "nelíbila" se mi tam, nelíbilo se mi že tam zasahuje Leošovi a Patrikovi do vysílání. Ale postupně se mi vstupy s ní líbili čím dál víc a po dlouhých měsících působení v RS i ona dostala svou kategorii na těchto stránkách. A teď už k nim neodmyslitelně patří, proto jsem tam dneska jela. Pro ty co tam nebyli, tak tady jsou všechny veřejný vstupy co tam měli, mám taky videa, ale zvuk nic moc a než bych se dostala k tomu abych to upravila, tak to byste se asi nedočkali.
Jinak taková malá úvaha na konec na zamyšlení. Vy co sem chodíte pravidelně a posloucháte všechny RS celý, kdy jste tam Lucii slyšeli naposled? Pokud samozřejmě pomineme předtočené vstupy s Gottem... Nevím jestli si RS nějak zálohujete, ale řekla bych že asi ne, je to moc velký, takže vám to řeknu. Naposled tam hlásila zprávy 4.4.2014. Takže... Kde byla Lucie ty dva týdny předtím než prohlásili že jí vyhodili? Proč nám Leoš s Patrikem neřekli kde je a pak v podstatě ze dne na den řekli, že je Lucie vyhozená? Určitě nebyla vyhozená už na začátku dubna, Leoš by to nedokázal tajit.

Komentáře: 6


Napsal(a): Ivča 25.4.2014 21:14
jojo, od 7. tam už nebyla, no je to divný, že až teď by si najednou vzpomněli, že ji můžou vyhodit..co říkal ten Leoš o tom odchodu ? Jak si říkala, že to vysvětloval podrobně, zajímalo by mě to, prosím

Napsal(a): Srb 25.4.2014 23:55
Já si RS teda nezálohuju, jen některé díly, ale jak jsem psal, jsem teprve u Března...Každopádně těžko říct, kde byla a co dělala...nebo pokud máš nějaké tušení, tak ho napiš, protože já netuším. A není třeba možný, že na tu Primu šla ještě před tím, než byla odejita, nedala to vědět té ředitelce a té se to nelíbilo?

Napsal(a): Lenka 26.4.2014 0:13
Ivča: No to je napsaný v tom článku, slovo od slova to fakt nedám, ale takovej je prostě význam, chtěli omladit show...

Srb: Ne to ne, ona měla ve středu kamerový zkoušky a to ještě čekala na to jak dopadne středeční jednání s vedením Evropy 2, to tam taky říkali... Jako já mám taky ještě pár nedoposlechnutých RS z dřívějška a i když tam Lucie není, tak kluci se prostě netváří že by se něco dělo. Jestli tam o Lucce něco říkali nevím, ael řekla bych že ne, na to je znám moc dobře, oni vždycky všechno tají a myslí si jak jsou nenápadný a přitom je to hrozně slyšet... wassat

Napsal(a): Srb 26.4.2014 13:26
Je teda divný, že když jsem si pouštěl RS z minulýho pondělí, kde byl poprvé Gott, tak tam zprávy hlásila Markéta a já si říkal, že je to divný, esi tam Lucka nebyla...no a pak později, když tam přišel Karel, tak tam byla. Ale by mi to hodně divný.

Napsal(a): Lenka 26.4.2014 15:59
No všechny vstupy s Gottem byli předtočený a jinak tam byla Markéta...

Napsal(a): Filip 19.5.2014 18:43
Merhaba. Ben f6ğrenciyim. Seyir terası+similasyondan yararlanmam icin f6deyeceğim fccret sedcae 20 tl mı yoksa ekstra bı fccret f6deyecek miyim? bu arada liseye gidiyorum ve belge olarak paso gf6stersek olur mu?GD Star Ratingloading...

Jméno:
Ochrana proti spamu: (napiš Ranní show bez diakritiky)
E-mail:
Smajlíci: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomenout
Powered by CuteNews